Hotel Łucja Kaplica pod wezwaniem św. Jacka Ochotnicza Straż Pożarna Zakrzów PSP NR3 i Świetlica Młodzieżowa Ruiny XIV wiecznego zamku

Sadzenie ziemniaków w Zakrzowie;)

Fotorelacja z ostatniego sadzenie ziemniaków podczas spotkań integracyjnych z cyklu „Jak powstaje ziemniak?” 

Dzięki uprzejmości Państwa Gorzellik - Mieszkańcy Zakrzowa i Dąbrówki wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie posadzili ziemniaki w pięknych okolicznościach przyrody.
Dzieci miały okazję wysłuchać historii opowiedzianych na temat tak popularnego i zdrowego warzywa przez panią Ewę Wiora - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie.
Na koniec pracy Stowarzyszenie Kraina Białej Damy przygotowało uczestnikom słodki poczęstunek za co serdecznie dziękujemy!
Były to ostatnie zajęcia sadzenia ziemniaków, jednak nasz projekt dopiero się zaczyna!  Bądźcie z nami na bieżąco, bo na wszystkich czeka jeszcze moc atrakcji ! Szczegóły już niebawem! A już dziś nie możemy doczekać się na tzw. „wykopki” .
Zajęcia odbyły się w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie projektu pt. „Integracja dawniej i dziś” w ramach działań „Edukacja kulturowa Opolszczyzny – Eduko" – edycja 2022

 

 

Pogoda
29 maja
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,61 PLN
1 CHF = 4,48 PLN
1 USD = 4,30 PLN