Hotel ŁucjaKaplica pod wezwaniem św. JackaOchotnicza Straż Pożarna ZakrzówPSP NR3 i Świetlica MłodzieżowaRuiny XIV wiecznego zamku

Babski Comber `24

26 stycznia grupa pań bawiła się na Babskim Combrze pełnym "Błysku & Blasku" zorganizowanym przez Rady Sołeckie Zakrzowa i Dąbrówki w restauracji "Wiktoria" w Rożniątowie. Panie przybyły w strojach, które swym blaskiem, szykiem i elegancją jeszcze bardziej podkreślały wspaniały klimat imprezy. Zabawę rozpoczęto od wspólnego toastu i "babskiego" ślubowania. Szampan został ufundowany przez Pana Radnego Tomasza Lepich. Przy stoliku na każdą z pań czekały wspaniałe upominki przygotowane przez panie z naszych wiosek. Był to błyszczący breloczek i słodka niespodzianka. Po pysznej kolacji nadszedł czas na losowanie gadżetów z kobiecej skrzyni rozmaitości. Każda z uczestniczek imprezy otrzymała paczuszkę, w której były wspaniałe niespodzianki. Kolejną niespodzianką była klasyczna fotoramka jak i nowoczesna fotobudka 360°, z której wszystkie Panie chętnie korzystały by nakręcić pamiątkowe filmiki z imprezy. Zabawom i szaleństwom nie było końca. Dzięki firmie Oriflame kobiety otrzymały bony na zabiegi kosmetyczne oraz rozlosowana główna nagrodę w postaci zestawu kosmetyków. Uczestniczki chętnie korzystały z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Naszą imprezę wspomogli liczni partnerzy czyli lokalne firmy i przedsiębiorcy oraz mieszkańcy naszych wiosek. To dzięki tym partnerom nasze panie miały wiele wspaniałych atrakcji i upominków. Serdecznie im za to dziękujemy, a byli to:
- Gospodarstwo Myczewski
- Gospodarstwo rolne Gorzellik
- Ogrodnictwo Schlappa
- Ogrodnictwo Nowak – Hulik
- Ratownictwo Baron
- Concrete usługi budowlane
- DAW-BUD profesjonalne usługi budowlane
- APN-Therm Docieplanie i osuszanie budynków
- Wiśniewska Beauty
- Gabinet kosmetyczny INA
Dziękujemy bardzo oczywiście wszystkim paniom, które bawiły się tego wieczoru razem z nami. To była impreza pełna wrażeń, wspólnych tańców i wyśmienitej zabawy i mamy nadzieję że za rok znowu się spotkamy !!!

 

Pogoda
02 marca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN