Hotel Łucja Kaplica pod wezwaniem św. Jacka Ochotnicza Straż Pożarna Zakrzów PSP NR3 i Świetlica Młodzieżowa Ruiny XIV wiecznego zamku

Zawody strażackie

           W sobotę (24.09.) na boisku sportowym w Kamionku odbyły się zawody podsumowujące przygotowanie drużyn w zakresie wyszkolenia pożarniczego. W zawodach brały 4 nasze drużyny strażackie z Zakrzowa    a także z Kamienia Śl., Górażdży, Obrowca i Odrowąża rywalizowały        w kategoriach: ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza. Zawody zakończyły się zwycięstwem naszych drużyn pożarniczych.

 

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – dziewczęta

I miejsce – OSP Zakrzów

II miejsce – OSP Gogolin

 

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze - chłopcy

I miejsce – OSP Kamień Śl.

II miejsce – OSP Gogolin

III miejsce – OSP Zakrzów

 

Oldboje

I miejsce – OSP Zakrzów

II miejsce – OSP Odrowąż

III miejsce – OSP Gogolin

 

 

 

 

Pogoda
22 maja
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,64 PLN
1 CHF = 4,51 PLN
1 USD = 4,38 PLN