Hotel ŁucjaKaplica pod wezwaniem św. JackaOchotnicza Straż Pożarna ZakrzówPSP NR3 i Świetlica MłodzieżowaRuiny XIV wiecznego zamku

Dzień Kobiet `13

Stało się już tradycją, że zawsze z okazji  Dnia Kobiet, panie z Zakrzowa  i Dąbrówki organizują sobie spotkanie. Tak było i tym razem, dnia 9 marca 2013 panie  z naszych wiosek spotkały się by uczcić swój dzień. W tym roku przyszło bardzo dużo pań. Uroczystość rozpoczęliśmy od uroczystego przywitania i życzeń dla wszystkich pań, które składali burmistrz Pan Joachim Wojtala, radny Pan Józef Schlappa oraz sołtyski Pani Elżbieta Banert i Pani Jolanta Korzeniec. Panowie wznieśli również toast lampką szampana za zdrowie pań  oraz wszyscy odśpiewaliśmy wspólnie sto lat. Dla pań przygotowano również wiele atrakcji artystycznych, ale nie tylko. Każda pani otrzymała czekoladkę i kwiatek.

Całe spotkanie uświetnił nam występ zespołu „ Krystian i Jorguś ”, którzy bawili panie dowcipami oraz muzyką biesiadną. Przy kawie i ciastach oraz kolacji  rozmowy toczyły się do późnych godzin wieczornych. Uśmiechnięte i zadowolone panie były dowodem na to, że warto takie imprezy organizować.

 

Pogoda
22 lutego
czwartek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN