Hotel ŁucjaKaplica pod wezwaniem św. JackaOchotnicza Straż Pożarna ZakrzówPSP NR3 i Świetlica MłodzieżowaRuiny XIV wiecznego zamku

Spóźniony ale na 102!!!

W związku z brzydką pogodą Dzień Dziecka został  przeniesiony na późniejszy termin. W Świetlicy Młodzieżowej w Zakrzowie odbył się on w dniu 14.06.2013r. Spotkanie to zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem „Kraina Białej Damy”.

W tym dniu zabawę rozpoczęliśmy już o godz. 16:00. Pierwszą atrakcją był mecz piłki nożnej, który rozegraliśmy w drużynach Zakrzów kontra Dąbrówka. Następnie każdy otrzymał coś do picia i słodką niespodziankę. Kiedy trochę odpoczęliśmy przyszedł czas na różne konkurencje sportowe na naszym wspaniałym boisku. Po zakończonych rozgrywkach pojawił się nasz magiczny worek, z którego każdy mógł wylosować niespodziankę. Niespodzianki można było zabrać ze sobą do domu jako pamiątkę tej wspaniałej zabawy. Na sam koniec dzieliliśmy się wrażeniami przy kiełbaskach grillowanych przez naszych wolontariuszy. To był dzień pełen wspaniałych wrażeń.

Dzieci, młodzież wraz z opiekunem świetlicy

 

 

Pogoda
18 lipca
czwartek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN