Hotel ŁucjaKaplica pod wezwaniem św. JackaOchotnicza Straż Pożarna ZakrzówPSP NR3 i Świetlica MłodzieżowaRuiny XIV wiecznego zamku

Pierwszy tydzień wakacji już za nami !!!

 

Wakacje w Świetlicy Młodzieżowej w Zakrzowie rozpoczęły się tygodniem pod hasłem

„w zdrowym ciele zdrowy duch”. Już pierwszego dnia stworzyliśmy własną piramidę zdrowego żywienia, której będziemy się trzymać przez całe wakacje. Przypomnieliśmy sobie także zasad higieny przy przygotowaniu i spożywaniu posiłków.

Następnego dnia, we wtorek, każdy z nas przyniósł swoje ulubione owoce i wspólnie tworzyliśmy sałatki. Każdy miał swoją miseczkę, nożyk i deskę. Wszyscy bezpiecznie posługiwali się sztućcami.  Każdy starał się, jak najładniej przyozdobić swoja miseczkę, ponieważ później urządziliśmy konkurs na najciekawsze wykonanie sałatki.

Jednak z całego tygodnia, wszystkim najbardziej podobał się, czwartkowy wyjazd na basen. Popołudniu spakowaliśmy potrzebne rzeczy i wyruszyliśmy na kąpielisko do Gogolina. Pogoda nam dopisała, było bardzo sympatycznie. Wszyscy byli zadowoleni, ponieważ dla większości był to pierwszy wakacyjny wyjazd na basen.

W piątek natomiast postanowiliśmy uzupełnić poziom cukru. Po tym jakże intensywnym tygodniu, na wszystkich w świetlicy czekał słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że kolejne tygodnie będą równie udane…

 

Opiekun świetlicy

Magdalena Hulik

 

Pogoda
03 marca
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN