Hotel ŁucjaKaplica pod wezwaniem św. JackaOchotnicza Straż Pożarna ZakrzówPSP NR3 i Świetlica MłodzieżowaRuiny XIV wiecznego zamku

„ Zdrowo na sportowo”

 

Drugi tydzień wakacji rozpoczęliśmy pod hasłem „Zdrowo na sportowo”.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni, że rozpoczyna się tydzień sportowy. Już pierwszego dnia przygotowywaliśmy hasła i napisy, które zostały wykorzystane  na wtorkowych zawodach sportowych. Każdy miał wiele ciekawych pomysłów, pracowaliśmy wszyscy bez wyjątków.

 

Gdy nadszedł wtorek wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali godziny, o której rozpoczynały się zawody. Drużyny podzieliły się następująco: Dziewczyny - Błyskawice na chłopaków - Strzały. Konkurencji było 7, m.in. bieg slalomem z książką na głowie, bieg z pałeczką, zbieranie jagód, skok w dal czy strzały do bramki. Dodatkowe punkty można było zebrać za ciekawe okrzyki, które przygotowaliśmy dzień wcześniej. Jednak dziewczyny były bezkonkurencyjne wygrały 16 do 9. Po zawodach na każdego czekała miła niespodzianka, wszyscy wyszli zadowoleni.

 

W środę natomiast postanowiliśmy urządzić sobie mały turniej siatkówki, jednak tym razem już bez wygranych i przegranych. Wszyscy świetnie się bawili. Każdy odbijał piłkę, jak tylko umiał, a przy tym było wiele śmiechu.

 

W czwartek zaplanowaliśmy wyjazd na basen, jednak pogoda nam nie dopisała. Mimo to pojechaliśmy na krytą pływalnię do Krapkowic. Tam również była miła atmosfera. Wszyscy korzystali z uroków basenu. Oczywiście atrakcją naszego wyjazdu były zjazdy ze zjeżdżalni, naturalnie pod nadzorem pana ratownika. Gdy skończył się nasz czas na basenie, aż żal było z niego wychodzić. Z pewnością jeszcze tam wrócimy.

 

Piątek znów był deszczowy, dlatego postanowiliśmy się zmierzyć z mniej sportowym wyzwaniem, którym były puzzle, które przyniosła nam pani z przedszkola.

Początkowo sceptycznie podeszliśmy do tego zadania, jednak z czasem nabraliśmy wiary w swoje możliwości i już później szło nam coraz lepiej. Mimo złej pogody wszyscy zarażali swym dobrym humorem.

Oby tak dalej;)

 

 

Opiekun świetlicy

Magdalena Hulik

 

 

Pogoda
03 marca
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN