Hotel ŁucjaKaplica pod wezwaniem św. JackaOchotnicza Straż Pożarna ZakrzówPSP NR3 i Świetlica MłodzieżowaRuiny XIV wiecznego zamku

Festyn "Siatkówka na wesoło"

19 sierpnia 2015r. w Zakrzowie odbył się Festyn  Integracyjny pod hasłem „Siatkówka na wesoło”. Już od godziny 16.00 na terenie obiektu rekreacyjno-sportowego wszystkich do wspólnej zabawy zapraszały suto zastawione stoły i wspaniała sportowa atmosfera.

 Festyn rozpoczął się od występów artystycznych dzieci i młodzieży ze ŚwietlicMłodzieżowej w Zakrzowie. Następnie rozegrano wspaniałe mecze siatkówki. W rozgrywkach sportowych udział wzięły 3 sołectwa: Zakrzów, Dąbrówka i Obrowiec. Po zaciętych walkach, wyłoniono zwycięzców: I miejsce Sołectwo Obrowiec, II miejsce Sołectwo Zakrzów, III miejsce Sołectwo Dąbrówka. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar. O godz. 18.30. na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru: „Karłubiecki Donatan i Cleo”.

Dodatkowo podczas festynu Świetlica Młodzieżowa w Zakrzowie przygotowała uśmiechnięte miasteczko dla wszystkich dzieci, gdzie malowano buźki i tworzono balonikowe cudeńka, a w ogródku gastronomicznym każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Organizatorami festynu byli: Sołtysi i Rady Sołeckie wsi Zakrzów i Dąbrówka oraz Stowarzyszenie „Kraina Białej Damy”

Dyplom Zakrzów 640.jpeg

 

Pogoda
02 marca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN