Hotel ŁucjaKaplica pod wezwaniem św. JackaOchotnicza Straż Pożarna ZakrzówPSP NR3 i Świetlica MłodzieżowaRuiny XIV wiecznego zamku

Turniej w DWA OGNIE

W dniu  1 lipca 2017 w Zakrzowie odbył się turniej rywalizacji sportowej pomiędzy sołectwami gminy Gogolin.

W rozgrywkach udział wzięły drużyny reprezentujące sołectwa: Górażdże, Kamionek, Obrowiec, Zakrzów i Dąbrówka oraz dzielnice Strzebniów i Karłubiec. Zawody miały  na celu popularyzowanie aktywności ruchowej, miłe spędzanie wolnego czasu  oraz integrację społeczności poszczególnych sołectw. Chociaż były to zawody na wesoło duch rywalizacji udzielił się wszystkim a walka między drużynami dostarczyła wielu emocji.

Po rozegraniu wszystkich meczy okazało się, że podium wywalczyły następujące sołectwa:

Miejsce 1 – sołectwo Obrowiec

Miejsce 2 – sołectwo Zakrzów

Miejsce 3 – sołectwo Kamionek

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy a każdy zawodnik pamiątkowy medal. Nagrodą specjalną dla wszystkich uczestniczących sołectw był voucher „Piechty na Zakrzowską Szpica”.

Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na wspólną biesiadę i zabawę z DJ’em. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych uczestnikach sobotniego spotkania. Panie animatorki zapewniły atrakcje dla dzieci. Było malowanie twarzy, balonowe cudeńka oraz zabawy.

Dziękujemy zawodnikom za stworzenie naprawdę ciekawego widowiska, wszystkim przybyłym gościom za wspaniałą atmosferę i zabawę a kibicom za doping dla swoich ulubieńców. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję turnieju. Emocji na pewno nie zabraknie.

 

Organizatorami imprezy były sołectwa Zakrzów i Dąbrówka oraz  stowarzyszenie Kraina Białej Damy

Pogoda
23 czerwca
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN